TheChosen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TheChosen

Lineage 2 clan forum
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Znovuzalozeni TheChosen

Goto down 
+5
Kolik
Ytram
HEFAISTO
Basebalista
KRUSHNAK
9 posters
AutorZpráva
KRUSHNAK

KRUSHNAK


Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Location : Zrovna s velkou kravou :)
Registration date : 03. 11. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: SE MNOU MUZES POCITAT   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 10:56 am

Dawe se mnou muzes pocitat a jestli chces pomuzu ti stim dostat tam vetsinu lidi co tam byly.
Návrat nahoru Goto down
Basebalista
Kaboo Orc Fighter
Kaboo Orc Fighter
Basebalista


Poeet p?íspivku : 59
Age : 30
Location : Retail quest :P
Registration date : 26. 07. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:18 pm

Mno dave... ty budes jako CL ted? Very Happy ...uz se tesim Exclamation Exclamation Exclamation


Naposledy upravil dne Tue Nov 20, 2007 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
HEFAISTO

HEFAISTO


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 23. 10. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:44 pm

takze ja zustavam svama snad se ztoho vyklube neco rozumnyho

kazdopadne kaln de znovuzalozit kdy? za 10 dnu od zruseni?


SEKHMETT
Návrat nahoru Goto down
Basebalista
Kaboo Orc Fighter
Kaboo Orc Fighter
Basebalista


Poeet p?íspivku : 59
Age : 30
Location : Retail quest :P
Registration date : 26. 07. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 7:24 pm

Mno uz se vsichni uplne strasne tesime Smile
Návrat nahoru Goto down
Ytram




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 03. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 7:59 pm

Daw3 napsal:
Takze, situace se ma asi takto, podarilo se mi kontaktovat vsechny lidi az na Sekhmetta, Ytrama, Kolika a Sie, coz se jeste pokusim co nejdrive napravit, zbytek lidi jsem kontaktoval primo, pripadne jeste pres kamarady, vsichni z kontaktovanych se znovuzalozenim souhlasi a jdou do toho, ted snad jeste co se tyka fritola a sandyho, kluci si ted daji na chvili pauzu, co se DN tyce, chvili si ozkousi low rate C6, ktery zalozili jejich kamosi, kteri tu mimojine na DN take hrali, ale verim tomu, ze L2J je bavit nebude a ze se na DN vrati a ostatne by sem mohli zpetne pritahnouti sve kamose Razz ... uvidime, kluci rikali, ze na TS chodit budou, takze kontakt s nimi bude ... to je asi tak k soucasnemu stavu, jsem ted nachcipanej, takze se do hry nedostanu, maximalne jsem k zastizeni na icq, jsem nachcipanej na notasu ...

Zdar az budes zakladat klan nachazim se na xxJackDanielsxx (kempuju Barakiela) ,nebo jsem na YtramCZE a Zelva ma neco s PC, tak ten bude hrat az to bude mit OK.
Návrat nahoru Goto down
Kolik




Poeet p?íspivku : 2
Age : 35
Location : Polish devastated camp
Registration date : 18. 09. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:18 am

No Daw3 moznosti jak me kontaktovat je spousta ale zadnou si nevyuzil i kdyz ti napisu tak neodepises a radsi to budes preposilat pres Sie........... -> hrdina. Kazdopadne do klanu se mnou pocitej pokud o me mas zajem. Btw. prestan si hrat na neco co nejsi a zacni veci resit jako chlap. Jenom taka rada od kretena, kterou stejne hned smazes afro
Návrat nahoru Goto down
Sielinne

Sielinne


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Klan?   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 4:48 pm

Ja sem si nejak nevsimla ze by me nekdo psal jestli nechci do klanu a ze by me o tom nekdo informoval... a nebo ze by se o to alepson pokousel....Davide mozna bys konecne mohl prestat lhat a vymyslet si... ze pujdou nekteri na c6, kdyz ty tam pujdes taky tak nikomu nic nevycitej ze na to sere. A celkem dost si protirecis, kdyz sandy zrusil klan psal si jak Cl delat nebudes protoze te nebavi poslouchat ty kecy a koukejme kdo se nam do ty funkce najednou tlaci....
Návrat nahoru Goto down
Sielinne

Sielinne


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re:   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 4:56 pm

Jo vymyslis si protoze me si o klanu nic nepsal, a precti si ty co sem psala...ne ze tam hrajes ale budes hrat... a tohle nepopres...
Návrat nahoru Goto down
Sielinne

Sielinne


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re:   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 5:13 pm

Takovyhle vypis ti ty debilku muzu napsat taky... nic mi neprislo a neverim tomu ze ty bys mi vubec neco napsal...
Návrat nahoru Goto down
Sielinne

Sielinne


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Hezkej obrazek   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 5:20 pm

Hezkej obrazek ale me nic neprislo ! A v tvych zminenych 21:45 sem uz davno mela vypnuty komp a spala... jeste sem se loucila v devet se sandym a prala mu dobrou noc...a pak vypinala PC


Naposledy upravil dne Wed Nov 21, 2007 5:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
HellAngel

HellAngel


Poeet p?íspivku : 4
Location : PC
Registration date : 25. 09. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 5:31 pm

Hele tak vy se tu snazite zalozit klan opet, ale furt se tu hadate, tak aby to taky melo cenu... Neutral
Návrat nahoru Goto down
Sielinne

Sielinne


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Bu   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 5:38 pm

ME NIC NEDOSLO...a pokud sem si dobre vsimla na tom tvym obrazku mas zelenou kyticku u me coz znamena online nebo snad ne?
Návrat nahoru Goto down
Sielinne

Sielinne


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 5:44 pm

To ale porad nemeni nic na tom ze me nic neprislo....
Návrat nahoru Goto down
Kolik




Poeet p?íspivku : 2
Age : 35
Location : Polish devastated camp
Registration date : 18. 09. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 9:10 pm

Boze Davide, ty mistre, kam si az myslis ze muzes s tema lzema zajit. Nebo si opravdu myslis, ze ti to vsichni dlabou a pujdou za tebou jak ovecky??? Obavam se, ze takejch uz tu opravdu moc neni, tak se prober z ty diskoteky jednicek a nul a pouzij to, co bys mel mit v hlave, krom toho to ze me mas v ignoru nic neresi, stal jeste vyvstava moznost ingame popripade phone, ale to je pro tebe asi moc mimo. Kazdopadne se mi hrozne libi, jakej ses tady sefik a pritom mi ani nedokazes odpovedet na icq ( ohledne tech podzimek) nebo na zpravu viz minulej vikend, takze to s tim tvym hrdinstvim asi nebude tak horky. Kazdopadne vaz sva slova, myslim ze osloveni kravicko neni zrovna v tvym pripade zcela na miste. Ale nemusis se bat, nic ti neudelam protoze mi prijde zbytecny se spinit o tak ubohyho pubertaka, kterej ma zapotrebi si honit ego na zenskejch, pac oni ti nic neudelaj. Smutnou pravdou je, ze na nikoho jinyho si to nedovolis. Omlouvam se vsem, kterejm jsem zboril idealy ohledne naseho poloboha a zastance moranich kodexu, bohuzel neni vsechno zlato co se trpiti a nas Davidecek je toho zarnym prikladem. GL a HF mistre poklona az na zem
Návrat nahoru Goto down
HellAngel

HellAngel


Poeet p?íspivku : 4
Location : PC
Registration date : 25. 09. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 9:24 pm

Hele souhlasim s Kolikem....ted nevim jako jestli to ma cenu se hrnout opet do klanu, kdyz to tam bude vypadat jako na tomto topicu v nekolika uplynullich hodinach....Dawe to neni hrdinstvi, kdyz dokazes urazit holku... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Basebalista
Kaboo Orc Fighter
Kaboo Orc Fighter
Basebalista


Poeet p?íspivku : 59
Age : 30
Location : Retail quest :P
Registration date : 26. 07. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 9:50 pm

hele a co se deje Question proc se hadate?? Sad ... ja ale nvm ja uz dostal 2 nabidky z new clanu Razz ... Od prokeca a od Vinetua:)
Návrat nahoru Goto down
Ytram




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 03. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 11:13 pm

Tak CrazyIndi zalozil TheChosen, tak kdo ma zajem napiste mu , nebo nechte nejakej kontakt na sebe.
Návrat nahoru Goto down
NirdesCZ
Elpy
Elpy
NirdesCZ


Poeet p?íspivku : 22
Age : 33
Location : Enchanted Valley
Registration date : 03. 08. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 2:37 pm

Vzali byste tam i mě?
Já jsem akorát poslední dva měsíce nehrál.
Návrat nahoru Goto down
CrazyIndi




Poeet p?íspivku : 4
Age : 38
Location : Frydek-Mistek
Registration date : 26. 11. 07

Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 12:03 am

Rad neboru kohokoli jen at trosek hraje mam 3,5 roku zkusenosti znam Q uz skoro na spamet ty dulezite vim ze me skoro nikdo nezna ale ja vas taky a co je to hra a je skoda tohohle clanu a o se tyce new servru c6 je to jen o bugach a lagach DN suby jsou DN suby na vetsine CS/SK servrech nejsou ani poty a stabilizovat server at jede dobre trva i rok ale gl snad vas to tam bude bavit Smile

Jinac all pm ME nebo apophiscz,Flaesh nabirame jak stekli ikdyz asi neni koho Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Znovuzalozeni TheChosen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znovuzalozeni TheChosen   Znovuzalozeni TheChosen Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Znovuzalozeni TheChosen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» New TheChosen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
TheChosen :: Inforamácie a všetky novinky o klane :: Obecné informace-
Přejdi na: